Henry
Grossmann

MAKE-UP ARTIST

Jmenuji se Henry Grossmann a pomohu Vám najít cestu ke kráse, kterou oslníte nejen sebe! Vizáži se věnuji již více než sedmnáct let a mám za sebou stovky líčení a to také na poli profesionálních make-upů pro módní přehlídky, focení do časopisů, katalogů a photo-booků či reklamní fotografie.

Spolupracuji s několika módními návrháři, salony, fotografy, ale jsem například také hlavním vizážistou pro svatební studio/agenturu VERA MARSALLI

“Ženám, které chtějí být krásné nebo krásu teprve hledají. Určitě si každá z Vás někdy položila otázku: „Jsem krásná?" Ano, jste krásná, protože krása je jen abstraktní pojem, který každý vnímá jinak.Ano, jste krásná, protože krása je jen abstraktní pojem, který každý vnímá jinak.”
Henry Grossmann
HENRY GROSSMANN MAKE-UP ARTIST
Všechny ženy, které se staly ve svých dobách symbolem krásy, spojovalo jedno tajemství. Připomeňme si třeba Kleopatru, Madame de Pompadour, Marlene Dietrich, Marylin Monroe, Brigitte Bardot... Všechny krásné ženy byly z masa a kostí, stejně jako ty dnešní. Nezáleží na tom, ve které době žily, i dnes je stále obdivujeme, jak dokázaly své přednosti vystavit na obdiv. A jak to dokázaly? Tím tajemstvím je víra v sebe. Veškeré kouzlo krásy spočívá v tom, jak se žena cítí sama být krásná a jak tuto krásu světu ukáže. Proto se některé ženy stále trápí tou otázkou, jestli jsou dostatečně krásné. Ale ve skutečnosti jim pouze chybí odvaha najít samu sebe a věřit, že právě ony jsou ty, které svět k obdivu potřebuje. Tak proč se uzavírat do sebe?

VZDĚLÁNÍ, KURZY, SEMINÁŘE

1997

absolventské zkoušky v oboru „Kosmetický poradce“

2001 – 2004

působení v USA, New York - průzkum kosmetického průmyslu, navázání kontaktu s přední kosmetickou designerkou a vizážistkou H. Ginger Johnson a světově uznávaným vizážistou Eddiem Funkhouserem..

2005 - současnost

pravidelná účast na seminářích a školení prestižních kosmetických značek, které jsou věnované sezónním trendům.

2007

absolvován kurz vizážistiky.

2008

kurz „Svatební líčení“ „Asociace vizážistů a stylistů ČR“.

2009

certifikát v oboru „Kosmetik“. Pravidelná účast na seminářích zaměřených na nové trendy, jak v technice líčení, tak v pěstící kosmetice.

2013

počátkem roku 2013 jsem se stal hlavním vizážistou svatebního salonu Vera Marsalli a modelingové-produkční agentury Verama-Fashion.

2014

po úspěšném absolvování výběrového řízení jsem se stal oficiálním externím vizážistou pro DIOR ČR.

Napište, nebo si zavolejte
o Váš termín

Rád Vás uvidím. Ozvu se co nejdříve a domluvíme se na spolupráci.