REFERENCE, KLIENTI, SPOLUPRÁCE:

Časopis Vlasta, Matrix - L`OREAL, Soutěž krásy MISSIS, Color Trophy - L`OREAL, Mercedes Benz, Módní návrhářka Helena Kohoutová, Módní návrhářka Jarka Kašpar, Módní návrhář Petr Kalouda, Fotoateliér s Láskou, Fashion Light Agency - fotoaateliér a modelingová agentura, Kadeřnictví Versus, Pavel Bauer - vizážista, Petr Blecha – vizážista, Jitka Pořízková – vizážistka, lektorka, Vera Marsalli - svatební studio/agentura, Verama-Fashion - modelingová a produkční agentura, Dior ČR, Artistry US..


ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST NĚKTERÉ NÁZORY A REFERENCE MÝCH KLIENTŮ:

“Na svojí svatbu jsem chtěla být pouze lehce, přesto krásně namalovaná.
Mé předchozí zkušenosti s jinými vizážisty byly převážně negativní, kdy mi nanášely viditelně silnou vrstvu líčidel, která se ke mně barevně vlastně ani nehodila.
Věděla jsem, že Henry je profesionál, přesto jsem se bála, abych nebyla namalovaná příliš výrazně tak, že by to pro mne a mé blízké bylo nepřirozené.
Opak byl však pravdou. Když jsem se poprvé, po té co mě nalíčil, shlédla v zrcadle, všechny pochyby se vytratily, protože já sem se sama sobě okamžitě STRAŠNĚ MOC LÍBILA (a po té i svatebním hostům).
Na Henrym je opravdu vidět, že má cit pro sladění přirozených tónů pleti dané ženy a barvy líčidel. Nikdy vás nenamaluje tak, že by to pro vás bylo až moc nebo naopak, že byste na sobě nepozorovaly žádnou změnu.
Ještě jednou velké díky a pokud příště budu potřebovat nalíčit na nějakou významnou událost, tak i kdyby se konala na druhém konci světa, pošlu si pro Henryho klidně raketoplán, protože nevěřím, že by mě někdo jiný namaloval lépe 🙂 Andrea Faitová. 27.6.2020´”
“Dobrý den pane Grossmanne, vzhledem k perfektním zkušenostem, které s Vašimi službami mám, jelikož už jste mě kdysi líčil na maturitní ples, bych moc ráda využívala Vaše služby i ve svůj další důležitý den a to ten svatební. Svatba se bude konat 13.6.2020....,..” Eva R.
“Krásná práce, dokonalost, prostě bomba!! Vše bylo perfektní :) Určitě doporučuji :) Moooc děkujeme Henry!! ;)” Tereze Hamplová Liberec 18.8.2018
Fotografce Ivaně Mošnové, veliké díky ! Vřele doporučujeme, levné, profesionální !... a Děkujeme Tomášovi Grossmannovi za nalíčení :) Eliška & Karel
Tome, Ukázal jsi mi, že můžu být krásnou ženou a už vím jak to mohu ukázat. Děkuji Ti za skvěle odvedenou práci při focení. Jana T.
Dobrý den Tome, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši práci "na mně". Udělal jste ze mě princeznu a taky jsem se tak cítila. Děkuju i moc za doporučení na kadeřnici. Na ukázku Vám posilám fotečky (snad z nich je aspoň malinko vidět nalíčení). A určitě jsme se neviděli naposledy :-) Ještě jednou děkuju moc. Renata Krížková (teď už Libichová) :-)
Dobrý den Tomáši, Dovolte mi Vám poděkovat za líčení! Bylo báječné a vydrželo opravdu až do noci :) Myslím, že i na fotkách to vypadalo krásně. Mějte se moc moc fajn a děkuji za krásné líčení! Veronika.
Na začátku srpna jste mě líčil na svatbu... Svatba byla nádherná a všem se moc líbilo jak jsem byla nalíčená - takže úspěch na plné čáře! Mockrát Vám děkuji že jste se mi tak věnoval a přeji Vám hodně dalších pracovních i osobních úspěchů! S pozdravem Bohdana Hanzalová
Milý Tome, ...Musím ještě jednou poděkovat za vaše perfektní kosmetické služby a pak další dík za doporučení výborné kosmetiky. Jsme s ní moc spokojené, já i dcera. Fakt je skvělá. Oběma se nám zlepšila pleť. .... Přeji vám krásný zbytek léta a ještě jednou za vše dík. Ivana Křížková.
Po zhruba dvouleté spolupráci s vizážistou Henrym a naším svatebním studiem/agenturou Vera Marsalli mohu upřímně říci, že naše nevěsty i já - jako majitelka - jsme byly vždy velmi spokojené a co se našeho salonu týče, těšíme se na další spolupráci, protože rádi spolupracujeme s profesionály. Henry je nejen odborník, ale také spolehlivý a ve svém přístupu citlivý člověk - a to se cení! Eva Salačová - majitelka Vera Marsalli - svatební studio/agentura
Lucie Tulačkova 22.6.2018 : Kouzelnik! Doslova:) Uzasna prace. Citila jsem se jak princezna. Ne, kralovna! Dekuju a tesim se na priste.
Karolina Drechsler 28.11.2017: Vřele doporučuji! Úžasný přístup, časová flexibilita, domluva na jedničku. A výsledná práce? Boží! Díky Henrymu byl můj den D opravdu perfektní! Byla jsem díky němu a paní kadeřnici, opravdu krásná a cítila sem se dokonale. DÍKY!
Barbora Lančová 26.7.2018 "Dobrý den Henry, ještě jednou Vám moc děkuji za líčení v můj nejdůležitější den v životě. Rodina a přátelé řikali,že mě skoro nepoznali a že mi to moc slušelo,vše bylo dokonalé.Jsem ráda,že jsem si vybrala za vizážistu právě Vás a určitě Vás doporučím i dalším nevěstám.A děkuji,že ste mě naučil namalovat si obočí 😊 Přeji ať se Vám daří,jen tak dál. S pozdravem Barbora Lančová"
Irena Konfrštová 9.7.2018: Opět perfektní práce a skvělý Vizážista Henry Grossmann
4.6.2018 “Dobrý den Henry, chci vám ještě jednou moc poděkovat za to, jak jste mě krásně nalíčil na svatbu. Všichni mi říkali, ze to je nádherné a ze mi to moc sluší. Jste opravdu profesionál a skvělý chlap na svém místě. Až budu zase někdy potřebovat nalíčit určitě se na vás zase obrátím a velice rada. 😊”Soňa (Apeltauerová) Körnerová
7.4.2018 “Pane Grossmane, první úspěch, ten nejdůležitější, je za námi - manželovi se moc libim😉. Teď ještě maminka a brácha a máme vyhráno. Díky za skvělou práci, napíšu. Mějte se, Jana V.”
Frontman Big O Band Marek Ottl 12.12.2016: "Tahle dvojka je prostě skvělá! (Henry Grossmann a majitelka salon Hair Majesty Lenka Hnidková) Děkujeme Vám za Vaši přízeň, děkujeme za Vaše šikovné ruce a kreativitu, děkujeme Vám za to, že z velkých hlasů Big`O`Bandu děláte krásné sebevědomé osobnosti!"
nadační fond Hippokrates Onkogynekologické centrum ve VFN 28.10.2018: Děkujeme, že jste odvedl profesionální práci.
Frontman Big O Bandu 5.9.2016: Děkujeme Vám za Vaši přízeň, děkujeme za Vaše šikovné ruce a kreativitu, děkujeme Vám za to, že z velkých hlasů Big`O`Bandu děláte krásné sebevědomé osobnosti!"
Dana Meinerová 15.8.2016: Ještě jednou velký "Díky" za užasné sobotní retro líčení Kačky.Bylo naprosto skvělé a mělo obrovský uspěch.Celá svatba se povedla.Zlaté ručičky...mooooooc děkuji i za své líčení.Štastná maminka
KB 11.7.2016: "Takže ne dobrý, ale výborný!!!! Opravuji své vyjádření a jsem z Tvého dnešního líčení nadšena, opravdu jsem si připadala dobře a vydrželo!!! Mamka taky vypadala úžasně, jen jsem nestihla ten lesk, přijela jsem a už ho měla snědenej...🙂. takže Ti moc děkuju a už vím, kam se budu obracet, když bude potřeba:-). díky....a make-up fakt super!!! 🙂 KB"
Barbora Kohler 24.6.2016: Děkujeme Henry,za vsechno :-) Budeme mit na co s láskou vzpomínat

NAPIŠTE, NEBO SI ZAVOLEJTE O VÁŠ TERMÍN

Rád Vás uvidím. Ozvu se co nejdříve a domluvíme se na spolupráci.